Serbian Street Forum
Serbian Street Forum
Serbian Street Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 

 HOCEMO SS I DEMO OD EKIPE EIN!

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Gotika
Member
Member



Broj poruka : 3
Poeni : 5
Koliko njih me postuje : 0
Datum upisa : 02.11.2010

HOCEMO SS I DEMO OD EKIPE EIN! Empty
PočaljiNaslov: HOCEMO SS I DEMO OD EKIPE EIN!   HOCEMO SS I DEMO OD EKIPE EIN! Icon_minitime2010-11-08, 13:20

Imate rok 24 sata da postavite ss i demo.Od svih igraca.Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
snex
Member
Member



Broj poruka : 21
Poeni : 32
Koliko njih me postuje : 0
Datum upisa : 02.11.2010

HOCEMO SS I DEMO OD EKIPE EIN! Empty
PočaljiNaslov: Re: HOCEMO SS I DEMO OD EKIPE EIN!   HOCEMO SS I DEMO OD EKIPE EIN! Icon_minitime2010-11-08, 14:08

Gotika ::
Imate rok 24 sata da postavite ss i demo.Od svih igraca.Pozdrav
opasan
Nazad na vrh Ići dole
snex
Member
Member



Broj poruka : 21
Poeni : 32
Koliko njih me postuje : 0
Datum upisa : 02.11.2010

HOCEMO SS I DEMO OD EKIPE EIN! Empty
PočaljiNaslov: Re: HOCEMO SS I DEMO OD EKIPE EIN!   HOCEMO SS I DEMO OD EKIPE EIN! Icon_minitime2010-11-08, 14:27

www.hltv.org
big pov demo sekcija nadji tamo ein-nms boli me nema psovanja na ovom forumu 4skilladmin team, ja sam zvao hltv, plus ja da skinem demo i da uplaod? kita mi boli ss ces dobiti a hltv demo nadji sam
i sta mi boli nema psovanja na ovom forumu 4skilladmin team kad ni antrax nije dao, mada nismo mi cigani,
www.hltv.org
Big pov demo sekcija izovli poz
Nazad na vrh Ići dole
DaNiLOVICfromNSTRONGER
Admin



Broj poruka : 21
Poeni : 24
Koliko njih me postuje : -1
Datum upisa : 02.11.2010

HOCEMO SS I DEMO OD EKIPE EIN! Empty
PočaljiNaslov: Re: HOCEMO SS I DEMO OD EKIPE EIN!   HOCEMO SS I DEMO OD EKIPE EIN! Icon_minitime2010-11-09, 00:26

snex , nauci jednu stvar , rcon server je bio ( znaci nema auto snimanja demo-a ) a ni hltv demo nije bio .. ti si toliko pglu da ne znas da si pglu . cao
Nazad na vrh Ići dole
Gotika
Member
Member



Broj poruka : 3
Poeni : 5
Koliko njih me postuje : 0
Datum upisa : 02.11.2010

HOCEMO SS I DEMO OD EKIPE EIN! Empty
PočaljiNaslov: Re: HOCEMO SS I DEMO OD EKIPE EIN!   HOCEMO SS I DEMO OD EKIPE EIN! Icon_minitime2010-11-09, 01:26

snex ::
www.hltv.org
big pov demo sekcija nadji tamo ein-nms boli me nema psovanja na ovom forumu 4skilladmin team, ja sam zvao hltv, plus ja da skinem demo i da uplaod? kita mi boli ss ces dobiti a hltv demo nadji sam
i sta mi boli nema psovanja na ovom forumu 4skilladmin team kad ni antrax nije dao, mada nismo mi cigani,
www.hltv.org
Big pov demo sekcija izovli poz

Ja hocu demo.Ja da sam hteo sam da trazim po hltvu ja ne bi rekao da vi okacite demo.Imate fore do veceras do 22 da okacite demo! Poz
Nazad na vrh Ići dole
snex
Member
Member



Broj poruka : 21
Poeni : 32
Koliko njih me postuje : 0
Datum upisa : 02.11.2010

HOCEMO SS I DEMO OD EKIPE EIN! Empty
PočaljiNaslov: Re: HOCEMO SS I DEMO OD EKIPE EIN!   HOCEMO SS I DEMO OD EKIPE EIN! Icon_minitime2010-11-09, 09:02

nemamo
boli me nema psovanja na ovom forumu 4skilladmin team, mi smo zvali hltv nadjite bmk Smile
Nazad na vrh Ići dole
mcn
Member
Member



Broj poruka : 4
Poeni : 5
Koliko njih me postuje : 0
Datum upisa : 07.11.2010

HOCEMO SS I DEMO OD EKIPE EIN! Empty
PočaljiNaslov: Re: HOCEMO SS I DEMO OD EKIPE EIN!   HOCEMO SS I DEMO OD EKIPE EIN! Icon_minitime2010-11-09, 09:47

ban snex sa foruma , direktna diskvalifikacija i toliko , lik je u nekim svojim ludorijama pisao da ce koristiti wh + sad znao da treba da kuca record , nije kucao, a momci iz protivnickog klana traze demo !
admine najebi mu se milosne majcice(klinci- nafurani botovi)
Nazad na vrh Ići dole
DaNiLOVICfromNSTRONGER
Admin



Broj poruka : 21
Poeni : 24
Koliko njih me postuje : -1
Datum upisa : 02.11.2010

HOCEMO SS I DEMO OD EKIPE EIN! Empty
PočaljiNaslov: Re: HOCEMO SS I DEMO OD EKIPE EIN!   HOCEMO SS I DEMO OD EKIPE EIN! Icon_minitime2010-11-09, 10:50

Idemo neca stajl ~ totalno u pravu . klinac je 97 i navodi da ce da popale wh msm jadno :/
Nazad na vrh Ići dole
snex
Member
Member



Broj poruka : 21
Poeni : 32
Koliko njih me postuje : 0
Datum upisa : 02.11.2010

HOCEMO SS I DEMO OD EKIPE EIN! Empty
PočaljiNaslov: Re: HOCEMO SS I DEMO OD EKIPE EIN!   HOCEMO SS I DEMO OD EKIPE EIN! Icon_minitime2010-11-10, 10:47

97? bot 94 sam pod 1 da znas
i kad ti dajem demo dajemo i mi poz
Nazad na vrh Ići dole
snex
Member
Member



Broj poruka : 21
Poeni : 32
Koliko njih me postuje : 0
Datum upisa : 02.11.2010

HOCEMO SS I DEMO OD EKIPE EIN! Empty
PočaljiNaslov: Re: HOCEMO SS I DEMO OD EKIPE EIN!   HOCEMO SS I DEMO OD EKIPE EIN! Icon_minitime2010-11-10, 10:47

ja sam zvao hltv momak imamo mi svi demo
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





HOCEMO SS I DEMO OD EKIPE EIN! Empty
PočaljiNaslov: Re: HOCEMO SS I DEMO OD EKIPE EIN!   HOCEMO SS I DEMO OD EKIPE EIN! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
HOCEMO SS I DEMO OD EKIPE EIN!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» DEMO I SS

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Street Forum :: » Kanta :: CS LIGA :: SS I DEMOI-
Skoči na: