Serbian Street Forum
Serbian Street Forum
Serbian Street Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 

 vaL0n1 banovan

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
dovlaaa
Member
Member



Broj poruka : 2
Poeni : 4
Koliko njih me postuje : 0
Datum upisa : 20.08.2010

vaL0n1 banovan Empty
PočaljiNaslov: vaL0n1 banovan   vaL0n1 banovan Icon_minitime2010-08-20, 11:02

Nisam znao gde da stavim post pa sam stavio ovde,ne zamerite..e ovako..prvu opomenu sam dobio zato sto nisam stavio link u code..negde na forumu sam video da admin/moderator kada opomene nekog zbog toga,mora i da mu objasni kako se to radi..ja to objasnjenje nisam dobio,al doduse nisam ga ni trazio..2 opomena je bila isto zbog linka koji nisam stavio u code..rekao sam ziletu da ne neznam to da uradim i posle sam video "Global announcement:
CODE"..malopre tj pre 1-2h pokusavam da se ulogujem na forum i pise mi da sam banovan tj "You have been banned from this forum.
For the reason : 3 OPOMENA BAN SA FORUMA CAO~!".Ja tu trecu opomenu nisam dobio..e sad,u topicu "BROJANJE PARNO" kada je 1 korisnik napisao "28",ja sam posle njega napisao "na .I. te nosam xD,30".E sad,ako je ban zbog ovoga,ovom prilikom se izvinjavam,i molim za unban,jer sam sinoc celo vece blejao ovde i nabijao postove zbog steama jer nije za mene,videli ste svi da ja imam steam
HVALA UNAPRED,vaL0n1
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



vaL0n1 banovan Empty
PočaljiNaslov: Re: vaL0n1 banovan   vaL0n1 banovan Icon_minitime2010-08-20, 12:30

evo skinucu ja ban
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



vaL0n1 banovan Empty
PočaljiNaslov: Re: vaL0n1 banovan   vaL0n1 banovan Icon_minitime2010-08-20, 12:33

ban skinut ako dobijes jos jednu opomenu nemogu ti pomoci Sad
Nazad na vrh Ići dole
dovlaaa
Member
Member



Broj poruka : 2
Poeni : 4
Koliko njih me postuje : 0
Datum upisa : 20.08.2010

vaL0n1 banovan Empty
PočaljiNaslov: Re: vaL0n1 banovan   vaL0n1 banovan Icon_minitime2010-08-20, 12:49

u redu,hvala
Nazad na vrh Ići dole
Bleya
Admin
Bleya


Broj poruka : 760
Poeni : 1578
Koliko njih me postuje : 5
Datum upisa : 08.05.2010

vaL0n1 banovan Empty
PočaljiNaslov: Re: vaL0n1 banovan   vaL0n1 banovan Icon_minitime2010-08-30, 03:34

Ban je regulisan sa strane admina skinuli smo ti ban pazi sta radis poz Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://serbian-street.forumsr.com
Sponsored content





vaL0n1 banovan Empty
PočaljiNaslov: Re: vaL0n1 banovan   vaL0n1 banovan Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
vaL0n1 banovan
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» vaL0n1
» vaL0n1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Street Forum :: » Kanta :: Pomoc :: Obavestenja-
Skoči na: