Serbian Street Forum
Serbian Street Forum
Serbian Street Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 

 Silovatelj i ubojica traži poštedu od smrtne kazne jer je sotonist

Ići dole 
AutorPoruka
elemeNt.
Member
Member



Broj poruka : 14
Poeni : 38
Koliko njih me postuje : 1
Datum upisa : 06.07.2010

Silovatelj i ubojica traži poštedu od smrtne kazne jer je sotonist Empty
PočaljiNaslov: Silovatelj i ubojica traži poštedu od smrtne kazne jer je sotonist   Silovatelj i ubojica traži poštedu od smrtne kazne jer je sotonist Icon_minitime2010-07-06, 13:34

rving Davis smatra kako je nepravedno da su članovi porote u njegovom suđenju, bili obaviješteni o tome kako on prakticira sotonističku religiju te smatra kako se radi o religijskoj hajci na njega.

navodno su tužitelji poroti pokazali njegove sotonističke crteže, kopiju sotonističke biblije, koju je držao u ćeliji te pismo žalbe, u kojem se Davis žalio zato što mi nije bilo dozvoljeno imati gong, kalež, svijeće, crne halje i bočicu krvi, kako bi mogao prakticirati svoju religiju, prenose američki mediji.

'Pokušaj države da Davisa prikaže u lošem svjetlu, nije ništa manje nego lov na vještice. To je upravo onaj rizik, koji društvo riskira pri pokušaju razlikovanja dobre od loše religije', istaknuo je Ruben Morales, Davisov odvjetnik. Suci Michael Keasler i Lawrence Meyers, naveli su kako je apsurdno uopće govoriti o nekakvoj sotonističkoj crkvi. 'Mislim uistinu, dajte, sotonistička crkva? Mora da se šalite ako tvrdite da tu ima nečeg dobrog, jer Sotona je, prema kršćanskoj doktrini, utjelovljenje zla', istaknuo je sudac Michael Keasler.
Nazad na vrh Ići dole
 
Silovatelj i ubojica traži poštedu od smrtne kazne jer je sotonist
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Serbian Street Forum :: » Kanta :: Zabava :: Vesti sveta-
Skoči na: